Uwaga

Tu piszemy o sprawach ogólnych
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Mysikrólik pisze: Czyli uważasz, że odcięcie się od PSa da nam lepsze ziarno.
Przecież ja się nie chcę odciąć od Samochodzika! Ja chciałem odciąć pepowine między nami a drugim forum.Wiadomo, ze PS nas połączył.
Mysikrólik pisze:Bardziej zastanowiłbym się, czy możemy podjąć jakieś kroki marketingowe, abstrahując od samej nazwy.
Absolutnie zgadzam się i pewne kroki czynię ale nic nie chcę zdradzać póki nie będę miał pewności, że to wypali. :-)
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Barabasz
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 3879
Rejestracja: 25 sie 2015, 10:43
Miejscowość: Antoninów
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 114 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

Post autor: Barabasz »

Wg mnie powinniśmy przede wszystkim powinniśmy przestać się oglądać na innych, tamto forum tez jest fajne i ma swoje wady i zalety ta jak to. Spotykają się tam też ciekawi ludzie i są ciekawe tematy. To nie żaden wyścig ani konkurencja, przynajmniej dla mnie.
Osobiście ciesze się, że jednak nasza społeczność jest oparta na Panu Samochodziku, ja osobiście trafiłem tutaj szukająć informacji o Tomaszu i jego przygodach, a nie przygodach w ogóle.
Obawiam się johny, że twoje propozycje byłyby bardziej zawężeniem tematyki, a nie jego rozszerzeniem. Każdy znajduje tutaj coś dla siebie i jeżeli ktoś lubi znajdować różne smaczki w przygodach to niech o tym pisze i do tego go zachęcam, nie ma co się ograniczać! Forum i tak pójdzie w stronę tego co interesuje ludzi, a tematy niepopularne same zanikają.
Oczywiście wszelkie nowe inicjatywy i tematy i osoby są mile widziane ale nie znaczy to że powinniśmy z czegoś rezygnować. Są chwilowe problemy ale to tak naprawdę są to tylko problemy techniczne. Forum dla mnie na szczęście nadal jest magnesem, który potrafi przyciągać. :-)
Ostatnio zmieniony 08 maja 2018, 12:53 przez Barabasz, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Barabasz pisze:Wg mnie powinniśmy przede wszystkim powinniśmy przestać się oglądać na innych, tamto forum tez jest fajne i ma swoje wady i zalety ta jak to. Spotykają się tam też ciekawi ludzie i są ciekawe tematy. To nie żaden wyścig ani konkurencja, przynajmniej dla mnie.
Osobiście ciesze się, że jednak nasza społeczność jest oparta na Panu Samochodziku, ja osobiście trafiłem tutaj szukająć informacji o Tomaszu i jego przygodach, a nie przygodach w ogóle.
Obawiam się Johnny, że twoje propozycje byłyby bardziej zawężeniem tematyki, a nie jego rozszerzeniem. Każdy znajduje tutaj coś dla siebie i jeżeli ktoś lubi znajdować różne smaczki w przygodach to niech o tym pisze i do tego go zachęcam, nie ma co się ograniczać! Forum i tak pójdzie w stronę tego co interesuje ludzi, a tematy niepopularne same zanikają.
Oczywiście wszelkie nowe inicjatywy i tematy i osoby są mile widziane ale nie znaczy to że powinniśmy z czegoś rezygnować. Są chwilowe problemy ale to tak naprawdę są to tylko problemy techniczne. Forum dla mnie na szczęście nadal jest magnesem, który potrafi przyciągać. :-)
Mądrze prawi blada twarz zwana Barabaszem :564:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Barabasz pisze:Wg mnie powinniśmy przede wszystkim powinniśmy przestać się oglądać na innych, tamto forum tez jest fajne i ma swoje wady i zalety ta jak to.
My się nie oglądamy, to kto inny robi.
Barabasz pisze:To nie żaden wyścig ani konkurencja, przynajmniej dla mnie.
Oczywiście, ze dla nas to nie żadna konkurencja.
Barabasz pisze:Obawiam się johny, że twoje propozycje byłyby bardziej zawężeniem tematyki, a nie jego rozszerzeniem. Każdy znajduje tutaj coś dla siebie i jeżeli ktoś lubi znajdować różne smaczki w przygodach to niech o tym pisze i do tego go zachęcam, nie ma co się ograniczać! Forum i tak pójdzie w stronę tego co interesuje ludzi, a tematy niepopularne same zanikają.
I tak możemy dywagować, dywagować i dywagować... ja jednak pozostanę przy swoim zdaniu (wiem, że to nie tylko moje zdanie. Inni mają podobne choć jest nas mniejszość i nie mają siły artykułować swoich opinii). Zresztą, po owocach ich poznacie. :-)
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Barabasz
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 3879
Rejestracja: 25 sie 2015, 10:43
Miejscowość: Antoninów
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 114 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

Post autor: Barabasz »

Pisząc konkurencja miałem na myśli rodzaj rywalizacji, po co to komu, niczemu to nie służy. Tym bardziej że grono forowiczów i tak jest wymieszane.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Vasco
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 552
Rejestracja: 24 sie 2016, 21:16
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 41 razy

Post autor: Vasco »

Skoro liczymy szable ;) to ja jestem oczywiście za pozostawieniem Samochodzika w domenie i nazwie.

Czy planowana jest akcja kasowania wpisów na poprzednim adresie?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Vasco pisze:Skoro liczymy szable ;) to ja jestem oczywiście za pozostawieniem Samochodzika w domenie i nazwie.
Najlepszym wyjściem byłoby żeby pozostała domena taka, jaką mieliśmy, ale tu ruch należy do zbychowca.
Vasco pisze: Czy planowana jest akcja kasowania wpisów na poprzednim adresie?
Nie Vasco, nie ma póki co takich planów. A co przyniesie przyszłość to nie wiem.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Czesio1 pisze:Najlepszym wyjściem byłoby żeby pozostała domena taka, jaką mieliśmy, ale tu ruch należy do zbychowca.
Dobrze by było pamiętać, że ostatnie "zakupy" były składkowe.
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

PawelK pisze:
Czesio1 pisze:Najlepszym wyjściem byłoby żeby pozostała domena taka, jaką mieliśmy, ale tu ruch należy do zbychowca.
Dobrze by było pamiętać, że ostatnie "zakupy" były składkowe.
Pamiętam o tym Pawle. Jeśli mnie pamieć nie myli udało się zebrać prawie 300 zł. Nie wiem niestety kto i w jakiej kwocie się dorzucił do serwera i domeny.
Od zbychowca dostałem połowę tej kwoty.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
irycki
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2708
Rejestracja: 22 cze 2016, 12:05
Tytuł: Pan Motocyklik
Miejscowość: Legionowo
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 106 razy

Post autor: irycki »

Zwracam uwagę, że ogólnie, z technicznego punktu widzenia, nie powinno byc problemów ze skonfigurowaniem dwóch domen tak, by wskazywały na nasze forum (chyba że konkretny hosting to jakoś ogranicza). Rozwiązałoby to problem "czy zostawic Samochodzika w adresie, czy stworzyc adres bardziej "przygodowo-ogólny" :)
Koszt domeny to koło stówy rocznie, więc jak by tylko najaktywniejsi forowicze się dołożyli, to było by po parę zyla od łba. Ja się deklaruje jakby co.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nie chcę pani schlebiać, ale jest pani uosobieniem przygody. Gdy patrzę na panią łowiącą ryby, pływającą po jeziorze, nie wyobrażam sobie, aby istniała bardziej romantyczna dziewczyna.

Moje fotoszopki (aktualiz. 13.11.2022)
.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

irycki pisze:Zwracam uwagę, że ogólnie, z technicznego punktu widzenia, nie powinno byc problemów ze skonfigurowaniem dwóch domen tak, by wskazywały na nasze forum (chyba że konkretny hosting to jakoś ogranicza).
Niestety irycki nie mam dostępu ani do hostingu ani do domeny głównej. A tylko tam można zrobić przekierowanie. Zresztą gdybym miał do nich dostęp nie byłaby nam potrzebna nowa domena.
Ostatnio zmieniony 08 maja 2018, 19:47 przez Czesio1, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Czesio1 pisze:
irycki pisze:Zwracam uwagę, że ogólnie, z technicznego punktu widzenia, nie powinno byc problemów ze skonfigurowaniem dwóch domen tak, by wskazywały na nasze forum (chyba że konkretny hosting to jakoś ogranicza).
Niestety irycki nie mam dostępu ani do hostingu ani do domeny głównej. A tylko tam można zrobić przekierowanie. Zresztą gdybym miał do nich dostęp nie byłaby nam potrzebna nowa domena.
A nie jest tak, że kupując domenę zprzygoda... tam przekierowujesz na tę nową?
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

PawelK pisze:
Czesio1 pisze:
irycki pisze:Zwracam uwagę, że ogólnie, z technicznego punktu widzenia, nie powinno byc problemów ze skonfigurowaniem dwóch domen tak, by wskazywały na nasze forum (chyba że konkretny hosting to jakoś ogranicza).
Niestety irycki nie mam dostępu ani do hostingu ani do domeny głównej. A tylko tam można zrobić przekierowanie. Zresztą gdybym miał do nich dostęp nie byłaby nam potrzebna nowa domena.
A nie jest tak, że kupując domenę zprzygoda... tam przekierowujesz na tę nową?
Aha,to ja chyba nie zrozumiałem iryckiego. Bo tu mówicie o zakupie kolejnej domeny, czyli np "zprzygodanaty" i podpięcie jej pod naszą obecną domenę czy tak?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

irycki pisze:Rozwiązałoby to problem "czy zostawic Samochodzika w adresie, czy stworzyc adres bardziej "przygodowo-ogólny" :)
:564:
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Vasco
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 552
Rejestracja: 24 sie 2016, 21:16
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 41 razy

Post autor: Vasco »

Druga domena używana jednocześnie nie ma specjalnego sensu, bo:
- jeśli 2 będzie bezpośrednio kierować na 1, to jaki sens ma ta 2? Nikt nie będzie z niej korzystał
- jeśli forum ma istnieć jednocześnie na 1 i 2, to widoczność w Google'u spadnie z powodu duplikatów - a i skrypt forum niespecjalnie wspiera takie ustawienia i będzie problem.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
irycki
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2708
Rejestracja: 22 cze 2016, 12:05
Tytuł: Pan Motocyklik
Miejscowość: Legionowo
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 106 razy

Post autor: irycki »

Vasco pisze:Druga domena używana jednocześnie nie ma specjalnego sensu, bo:
- jeśli 2 będzie bezpośrednio kierować na 1, to jaki sens ma ta 2? Nikt nie będzie z niej korzystał
Tu chodzi o "nowych", którzy mogą trafiac zarówno przez "samochodzika" jak i przez "przygodę".
a i skrypt forum niespecjalnie wspiera takie ustawienia i będzie problem.
A co ma do tego "skrypt forum". To się konfiguruje jako alias virtualhosta na webserwerze - co w przypadku hostingu oznacza, że hosting musi udostępniac takie możliwości, bo do konfiguracji webserwera nie ma bezpośrednio dostępu.

Ale nie upieram się, zwłaszcza że to jednak są dodatkowe koszta.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nie chcę pani schlebiać, ale jest pani uosobieniem przygody. Gdy patrzę na panią łowiącą ryby, pływającą po jeziorze, nie wyobrażam sobie, aby istniała bardziej romantyczna dziewczyna.

Moje fotoszopki (aktualiz. 13.11.2022)
.
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Vasco pisze:Druga domena używana jednocześnie nie ma specjalnego sensu, bo:
- jeśli 2 będzie bezpośrednio kierować na 1, to jaki sens ma ta 2? Nikt nie będzie z niej korzystał
Ciekawa teoria biorąc pod uwagę, że połowa wirtualnego świata, którą stać, wykupuje wiele domen i przekierowuje do podstawowej. I to nie tylko ze względów bezpieczeństwa ale również marketingowych.
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Vasco
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 552
Rejestracja: 24 sie 2016, 21:16
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 41 razy

Post autor: Vasco »

Dobrze: jakim cudem ktoś wklepie z palca zprzygodanaty.pl? Przecież jeśli będzie przekierowanie, to w wyszukiwarkach druga domena się nie pojawi. Skąd trafią ci nowi?

Przekierowuje się domeny, które już mają jakiś ruch lub które ktoś będzie wpisywał bo będzie mu się wydawało, że pod takim adres coś jest. Nowa domena będzie miała ruch zerowy.

phpBB by Przemo sprawdza pod jaką domeną jest uruchomione i w razie niezgodności robi przekierowanie.
Ostatnio zmieniony 09 maja 2018, 11:11 przez Vasco, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Spróbować z drugą domena można, koszt nie jest wielki. Sęk w tym, że wszystkie interesujące, proste domeny są niedostępne. A domena "zprzygodanaty" jest zbyt ciężka, nikt takiego adresu raczej nie wpisze.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Barabasz
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 3879
Rejestracja: 25 sie 2015, 10:43
Miejscowość: Antoninów
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 114 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

Post autor: Barabasz »

Domeny www.przygody.org, www.superprzygoda.org, www.superprzygody.pl są wolne. Może któraś z nich by pasowała na dodatkową domenę?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

2 jest ok.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
irycki
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2708
Rejestracja: 22 cze 2016, 12:05
Tytuł: Pan Motocyklik
Miejscowość: Legionowo
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 106 razy

Post autor: irycki »

Vasco pisze:phpBB by Przemo sprawdza pod jaką domeną jest uruchomione i w razie niezgodności robi przekierowanie.
To tylko potwierdza moje podejrzenie, że gros softu w php (z nielicznymi chlubnymi wyjątkami) pisane jest przez rzeźników. Normalnej webaplikacji zwisa, pod jakim adresem jest osiągalna, może byc osiągalna pod wieloma na raz.
Oczywiscie jeśli phpbb tak nie może, to trudno, nie ma co się szarpac.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nie chcę pani schlebiać, ale jest pani uosobieniem przygody. Gdy patrzę na panią łowiącą ryby, pływającą po jeziorze, nie wyobrażam sobie, aby istniała bardziej romantyczna dziewczyna.

Moje fotoszopki (aktualiz. 13.11.2022)
.
Hertel
Przygodomaniak
Przygodomaniak
Posty: 762
Rejestracja: 30 sty 2017, 19:19
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Hertel »

Mysikrólik pisze: Mnie bardziej ciekawi, jak trafił Pitt, czy Hertel?
Psiachmać nie pamiętam za bardzo? ;-) :-D
Leżałem na chorobie, wyszukiwałem w necie relacje z wycieczek do egzotycznych (dla nas Polaków.. Tak ogólnie) krajów i trafiłem na relację koleżanki Brunhlildy chyba z Malezji.
Lektura pasjonująca... I po dłuższej chwili dopiero dostrzegłem, że to forum Nienackofańskie, że tak powiem. :-)
Ostatnio zmieniony 09 maja 2018, 20:20 przez Hertel, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Hertel pisze: Mysikrólik napisał/a:
Mnie bardziej ciekawi, jak trafił Pitt, czy Hertel?


Psiachmać nie pamiętam za bardzo?
Leżałem na chorobie, wyszukiwałem w necie relacje z wycieczek do egzotycznych (dla nas Polaków.. Tak ogólnie) krajów i trafiłem na relację koleżanki Brunhlildy chyba z Malezji.
No i proszę!
Można i tak do nas trafić.

Brawa dla Bruni!
Bruniu, pisz więcej :-)
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Hertel pisze:
Mysikrólik pisze: Mnie bardziej ciekawi, jak trafił Pitt, czy Hertel?
Psiachmać nie pamiętam za bardzo? ;-) :-D
Leżałem na chorobie, wyszukiwałem w necie relacje z wycieczek do egzotycznych (dla nas Polaków.. Tak ogólnie) krajów i trafiłem na relację koleżanki Brunhlildy chyba z Malezji.
Lektura pasjonująca... I po dłuższej chwili dopiero dostrzegłem, że to forum Nienackofańskie, że tak powiem. :-)
Wiwat Brunhilda!! :564:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8827
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy

Post autor: TomaszK »

Z ciekawości wpisałem w wyszukiwarce "przygoda", zaznaczyłem "grafika" i otwarły mi się wyłącznie strony z bajkami dla dzieci i kilka erotycznych.
Awatar użytkownika
Barabasz
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 3879
Rejestracja: 25 sie 2015, 10:43
Miejscowość: Antoninów
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 114 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

Post autor: Barabasz »

Wyszukiwanie w gógle jest trochę spersonalizowane, więc wyniki były "inteligentnie" przypasowane konkretnie do Ciebie :-) Każdy z nas po wpisaniu tego samego hasła otrzymałby najprawdopodobniej różniące się wyniki.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Czesio1 pisze:
Hertel pisze:
Mysikrólik pisze: Mnie bardziej ciekawi, jak trafił Pitt, czy Hertel?
Psiachmać nie pamiętam za bardzo? ;-) :-D
Leżałem na chorobie, wyszukiwałem w necie relacje z wycieczek do egzotycznych (dla nas Polaków.. Tak ogólnie) krajów i trafiłem na relację koleżanki Brunhlildy chyba z Malezji.
Lektura pasjonująca... I po dłuższej chwili dopiero dostrzegłem, że to forum Nienackofańskie, że tak powiem. :-)
Wiwat Brunhilda!! :564:
Tak jest! Wiwat! I co jednak przygoda może być wyznacznikiem? :027:
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

TomaszK pisze:Z ciekawości wpisałem w wyszukiwarce "przygoda", zaznaczyłem "grafika" i otwarły mi się wyłącznie strony z bajkami dla dzieci i kilka erotycznych.
Barabasz pisze:Wyszukiwanie w gógle jest trochę spersonalizowane, więc wyniki były "inteligentnie" przypasowane konkretnie do Ciebie :-) Każdy z nas po wpisaniu tego samego hasła otrzymałby najprawdopodobniej różniące się wyniki.
Z ciekawości ja też tak zrobiłem i u mnie otwarły się tylko strony dla dzieci. :027:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Barabasz
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 3879
Rejestracja: 25 sie 2015, 10:43
Miejscowość: Antoninów
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 114 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

Post autor: Barabasz »

Stara strona już mi nie działa, kto wyłączył?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy ogólne”