IX Forowy Niewidzialny Zlot Niedźwiedzi Róg 2016

Oficjalne zloty Miłośników Samochodzikowej Przygody
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 13053
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 192 razy

Post autor: Yvonne »

Czesio, może by wrzucić licznik odmierzający czas do zlotu? :-)
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16445
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 423 razy
Otrzymał podziękowań: 211 razy

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze:Czesio, może by wrzucić licznik odmierzający czas do zlotu? :-)
W sumie można, bo jeśli dobrze policzyłem to dziś mamy STUDNIÓWKę!! Za 100 dni się widzimy! :564:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11667
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 250 razy
Otrzymał podziękowań: 207 razy

Post autor: johny »

No to WŁANCZAJ zegar! :-D
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11667
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 250 razy
Otrzymał podziękowań: 207 razy

Post autor: johny »

Elegancko kolego! :564:
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16445
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 423 razy
Otrzymał podziękowań: 211 razy

Post autor: Czesio1 »

johny pisze:Elegancko kolego! :564:
Odliczamy w takim razie! :564:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 13053
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 192 razy

Post autor: Yvonne »

Czesio1 pisze: johny napisał/a:
Elegancko kolego!

Odliczamy w takim razie!
To super! Odliczamy :-)
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16445
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 423 razy
Otrzymał podziękowań: 211 razy

Post autor: Czesio1 »

Zaliczka na nasz pobyt w Niedźwiedzim Rogu wpłacona. Dziękuje bardzo wszystkim, którzy wpłacili adekwatne kwoty i mam nadzieję, że wszystkim uda się bezpiecznie dotrzeć do naszej bazy. Teraz już naprawdę pozostało nam tylko odliczanie dni do zlotu i...

...i czytanie książki "Pan Samochodzik i Niewidzialni". A warto z dwóch powodów. Po pierwsze, żeby przypomnieć sobie wszystkie najdrobniejsze szczegóły miejsc a może i postaci, których śladów spróbujemy poszukać w okolicach śniardw. A po drugie żeby wziąć udział w konkursie, który mam nadzieję pojawi się w trakcie naszych wieczornych spotkań.
Gdzieś na forum odnalazłem taki oto post:
Yvonne pisze:Dla miłośników Kacpra Ryksa: niedługo ukaże się gra planszowa KACPER RYX I KRÓL ŻEBRAKÓW!!!

Czekam na nią z niecierpliwością, bo planszówki to jedna z moich pasji :-)

Może na kolejnym zlocie zgramy wspólnie?
Yvonne, myślę, że będzie duża szansa na to, albowiem właśnie ta gra będzie do wygrania w Niewidzialnym Konkursie:

Obrazek

Taki właśnie zestaw otrzymałem od Anonimowego Fundatora na poczet wygranej w jakimś konkursie w czasie naszego zlotu!
Oj coś mi mówi, że teraz nawet kategoria "czas" będzie opanowana w małym paluszku. :-)
Ostatnio zmieniony 01 lip 2018, 21:01 przez Czesio1, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 13053
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 192 razy

Post autor: Yvonne »

Czesio1 pisze:Taki właśnie zestaw otrzymałem od Anonimowego Fundatora na poczet wygranej w jakimś konkursie w czasie naszego zlotu!
Wspaniała nowina! :564:
zbychowiec pisze:Chyba już wiem kto wygra ten konkurs
Myślę, że będzie wiele chętnych osób :-)
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11667
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 250 razy
Otrzymał podziękowań: 207 razy

Post autor: johny »

Czesio1 pisze:ta gra będzie do wygrania w Niewidzialnym Konkursie:



Taki właśnie zestaw otrzymałem od Anonimowego Fundatora na poczet wygranej w jakimś konkursie w czasie naszego zlotu!
Oj coś mi mówi, że teraz nawet kategoria "czas" będzie opanowana w małym paluszku.
O ja pierdziu!!! :shock: :shock: :shock:
Mimo, że bardzo lubię pewnie znów nie wygram... :-D
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16445
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 423 razy
Otrzymał podziękowań: 211 razy

Post autor: Czesio1 »

Qrka wodna, ja nie wiem czy sam nie stanę do rywalizacji w konkursie o tą niezwykłą nagrodę. :-)
Yvonne, johny i inni: BÓJCIE SIę!!!! :-D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 13053
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 192 razy

Post autor: Yvonne »

Czesio1 pisze:Yvonne, johny i inni: BÓJCIE SIę!!!!
Bać się nie ma czego, bo i stanąć w szranki z takimi współzawodnikami to przyjemność i przegrana mniej gorzką będzie :-)
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8891
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 50 razy
Otrzymał podziękowań: 404 razy

Post autor: TomaszK »

Zastanawiałem sie przez chwilę, jak to się stało, że Yvonne nie wygrała konkursu w Bieszczadach. No tak, bo jej nie było :-D Tylko dzięki temu, mogłem zająć wtedy trzecie miejsce.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16445
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 423 razy
Otrzymał podziękowań: 211 razy

Post autor: Czesio1 »

TomaszK pisze:Zastanawiałem sie przez chwilę, jak to się stało, że Yvonne nie wygrała konkursu w Bieszczadach. No tak, bo jej nie było :-D Tylko dzięki temu, mogłem zająć wtedy trzecie miejsce.
No właśnie, Yvonne, dlaczego Cię tam nie było?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 13053
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 192 razy

Post autor: Yvonne »

TomaszK pisze:Zastanawiałem sie przez chwilę, jak to się stało, że Yvonne nie wygrała konkursu w Bieszczadach. No tak, bo jej nie było
Dziękuję za słowa uznania, ale Athenais jest groźną przeciwniczką i myślę, że nawet jakbym była, to byłoby ciężko :027:
Ale zapewne ciekawie :-)
TomaszK pisze: Tylko dzięki temu, mogłem zająć wtedy trzecie miejsce.
Zbytek skromności, Tomaszku.
Pamiętam, jak dzielnie stawałeś w szranki w Kościelisku :-)
Czesio1 pisze:No właśnie, Yvonne, dlaczego Cię tam nie było?
Oj, Czesio, nie przypominaj mi tego zaniedbania.
Wiesz, że ogromnie tego żałuję :-/
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8891
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 50 razy
Otrzymał podziękowań: 404 razy

Post autor: TomaszK »

Jak pokazuje licznik powyżej, zlot zbliża się dużymi krokami. Według mnie najbardziej tajemniczym punktem naszego zlotu, jest pierwotne miejsce ukrycia depozytu, czyli wyspa Czarci Ostrów. W 1878 roku wybudowano na niej "Fort Lyck", czyli fort wojskowy, który istniał do 1843 roku. Tak wyglądał według rekonstrukcji z portalu dobroni.pl

Obrazek

Fort Lyck obejmował budynek koszar, dwa magazyny, port i fortyfikacje ziemne, a także pomniejsze zabudowania. W tej chwili jest tam tylko las, ale o ile zrozumiałem z tej ilustracji umieszczonej na stronie roza.pl. (obraz satelitarny Geportal, warstwa ISOK), można zajrzeć w głąb i zobaczyć zarysy tamtych budynków.

Obrazek

My zobaczymy tylko tyle, ta większa wyspa, to Wyspa Pajęcza :

Obrazek
polskiekrajobrazy.pl autor: Henryk Mieszkowski

Dodatkową ciekawostką jest fakt, że miejsce zostało odkryte już we wczesnym średniowieczu, kiedy Galindowie stawiali na wyspie kurhany, a zatem pełniła funkcję cmentarza. Trzeba przyznać że Nienacki umiał wyszukiwać takie tajemnicze miejsca.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez TomaszK, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11667
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 250 razy
Otrzymał podziękowań: 207 razy

Post autor: johny »

Piękna robota TomaszKu! A my tam będziemy spać!
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16445
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 423 razy
Otrzymał podziękowań: 211 razy

Post autor: Czesio1 »

TomaszK pisze: Fort Lyck obejmował budynek koszar, dwa magazyny, port i fortyfikacje ziemne, a także pomniejsze zabudowania. W tej chwili jest tam tylko las, ale o ile zrozumiałem z tej ilustracji umieszczonej na stronie roza.pl. (obraz satelitarny Geportal, warstwa ISOK), można zajrzeć w głąb i zobaczyć zarysy tamtych budynków.
Szkoda, że nic nie pozostało z tych budynków na wyspie. Wszystko przez tych trzech cwaniaczków, Makulskiego Wągrowskiego i Krostka.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
VdL
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 4799
Rejestracja: 29 maja 2014, 23:05
Miejscowość: dokąd
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 129 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy

Post autor: VdL »

TomaszK pisze: W 1878 roku wybudowano na niej "Fort Lyck", czyli fort wojskowy, który istniał do 1843 roku. .
... może odwrotnie ?
Ostatnio zmieniony 07 mar 2016, 20:53 przez VdL, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 13053
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 192 razy

Post autor: Yvonne »

A czy ktoś z Was słyszał o takiej książce: "Pan Bóg śpi na Mazurach"?

https://pl.wikipedia.org/wiki/Pan_B%C3%B3g_%C5%9Bpi_na_Mazurach

Przed chwilą się natknęłam na wzmiankę o niej. Podobno treścią i duchem zbliżona do powieści Wiecherta.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Yvonne, łącznie zmieniany 2 razy.
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8891
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 50 razy
Otrzymał podziękowań: 404 razy

Post autor: TomaszK »

VdL pisze:
TomaszK pisze: W 1878 roku wybudowano na niej "Fort Lyck", czyli fort wojskowy, który istniał do 1843 roku. .
... może odwrotnie ?
Rzeczywiście pomyłka :-D Fort wybudowano w roku 1784.

Trochę więcej informacji na jego temat, jak również zdjęcia zachowanych resztek fortyfikacji - w opracowaniu Piotra Olszaka http://www.kaczorek.easyisp.pl/pisz/fort/lyck001.htm
Ostatnio zmieniony 07 mar 2016, 22:33 przez TomaszK, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 13053
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 192 razy

Post autor: Yvonne »

Zbychowiec, Twoje zdjęcia są CUDOWNE!!!
Aż mam już ochotę na rejs.

A te ruiny niezwykle malownicze. Dużo ich tam jest? Wiesz o nich coś więcej?
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8891
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 50 razy
Otrzymał podziękowań: 404 razy

Post autor: TomaszK »

Włodzimierz Puchalski, pionier polskiej fotografii przyrodniczej, napisał książkę "Wyspa Kormoranów", właściwie album fotograficzny z szerokim opisem. Czytałem ją w dzieciństwie. Razem z grupą przyjaciół - przyrodników spędził lato na fotografowaniu ptaków w rezerwacie kormoranów na wyspie Wysoki Ostrów. Bazę wypadową zrobili na pobliskiej wyspie Gilma, w nieczynnej kaplicy. Najwygodniejszym miejscem do spania było kamienne podwyższenie na środku pomieszczenia, miejsce to wywalczył dla siebie jeden z przyjacił Puchalskiego. Któregoś dnia odwiedził ich przypadkowy rybak, Mazur, który wyraził zdziwienie, że wybrali akurat to miejsce. Powiedział, że jak grafowi z Doby (pobliska wioska) umarła żona, to przed pogrzebem leżała w kaplicy "o, na tym katafalku" i wskazał podwyższenie na którym sypiał przyrodnik. Domyślam się, że to ta budowla, której ruiny sfotografował Zbychowiec, z tym że wtedy była w lepszym stanie, bo pamiętam zdjęcia w książce. Z zamku krzyżackiego pozostały podobno tylko fundamenty, a wyspa do wojny była połączona z Dobą drewnianym pomostem.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16445
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 423 razy
Otrzymał podziękowań: 211 razy

Post autor: Czesio1 »

TomaszK pisze:Włodzimierz Puchalski, pionier polskiej fotografii przyrodniczej, napisał książkę "Wyspa Kormoranów", właściwie album fotograficzny z szerokim opisem. Czytałem ją w dzieciństwie. Razem z grupą przyjaciół - przyrodników spędził lato na fotografowaniu ptaków w rezerwacie kormoranów na wyspie Wysoki Ostrów. Bazę wypadową zrobili na pobliskiej wyspie Gilma, w nieczynnej kaplicy. Najwygodniejszym miejscem do spania było kamienne podwyższenie na środku pomieszczenia, miejsce to wywalczył dla siebie jeden z przyjacił Puchalskiego. Któregoś dnia odwiedził ich przypadkowy rybak, Mazur, który wyraził zdziwienie, że wybrali akurat to miejsce. Powiedział, że jak grafowi z Doby (pobliska wioska) umarła żona, to przed pogrzebem leżała w kaplicy "o, na tym katafalku" i wskazał podwyższenie na którym sypiał przyrodnik. Domyślam się, że to ta budowla, której ruiny sfotografował Zbychowiec, z tym że wtedy była w lepszym stanie, bo pamiętam zdjęcia w książce. Z zamku krzyżackiego pozostały podobno tylko fundamenty, a wyspa do wojny była połączona z Dobą drewnianym pomostem.
Ciekawe czy my też będziemy walczyć o jakiś "katafalk" do snu na Czarcim Ostrowie. :-D
Tylko, że nam nikt nie opowie żadnej legendy tam na miejscu. Będziemy musieli sami sobie coś poczytać. :-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
VdL
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 4799
Rejestracja: 29 maja 2014, 23:05
Miejscowość: dokąd
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 129 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy

Post autor: VdL »

Czesio1 pisze:
TomaszK pisze:Włodzimierz Puchalski, pionier polskiej fotografii przyrodniczej, napisał książkę "Wyspa Kormoranów", właściwie album fotograficzny z szerokim opisem. Czytałem ją w dzieciństwie. Razem z grupą przyjaciół - przyrodników spędził lato na fotografowaniu ptaków w rezerwacie kormoranów na wyspie Wysoki Ostrów. Bazę wypadową zrobili na pobliskiej wyspie Gilma, w nieczynnej kaplicy. Najwygodniejszym miejscem do spania było kamienne podwyższenie na środku pomieszczenia, miejsce to wywalczył dla siebie jeden z przyjacił Puchalskiego. Któregoś dnia odwiedził ich przypadkowy rybak, Mazur, który wyraził zdziwienie, że wybrali akurat to miejsce. Powiedział, że jak grafowi z Doby (pobliska wioska) umarła żona, to przed pogrzebem leżała w kaplicy "o, na tym katafalku" i wskazał podwyższenie na którym sypiał przyrodnik. Domyślam się, że to ta budowla, której ruiny sfotografował Zbychowiec, z tym że wtedy była w lepszym stanie, bo pamiętam zdjęcia w książce. Z zamku krzyżackiego pozostały podobno tylko fundamenty, a wyspa do wojny była połączona z Dobą drewnianym pomostem.
Ciekawe czy my też będziemy walczyć o jakiś "katafalk" do snu na Czarcim Ostrowie. :-D
Tylko, że nam nikt nie opowie żadnej legendy tam na miejscu. Będziemy musieli sami sobie coś poczytać. :-)
Mozliwe, że nie jedna tam legendę stworzymy . :)
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16445
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 423 razy
Otrzymał podziękowań: 211 razy

Post autor: Czesio1 »

VdL pisze: Mozliwe, że nie jedna tam legendę stworzymy . :)
No ba! Dla potomnych stworzymy, żeby mogli na kolejnych zlotach słuchać barwnych opowieści. :-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16445
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 423 razy
Otrzymał podziękowań: 211 razy

Post autor: Czesio1 »

No jak tam Drodzy Zlotowicze? Czujecie już przedsmak przygody? Już coraz bliżej do zlotu.
Kajaki mamy już zarezerwowane na 27 maja. Popłyniemy prawdopodobnie trasą Krutyń - Ukta albo Cierzpięty - Wojnowo. Gdyby ktoś chciał zapoznać się z opisem i mapą szlaku Krutyni to proszę bardzo:

Obrazek
Szlak Krutyni - pobierz plik

Obrazek
Szlak Krutyni (opis) - pobierz plik

I jeszcze mapa terenów na których będziemy poszukiwać śladów Niewidzialnych:

Obrazek
Mazury - pobierz plik
Ostatnio zmieniony 01 lip 2018, 21:07 przez Czesio1, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 13053
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 192 razy

Post autor: Yvonne »

Czesio1 pisze:No jak tam Drodzy Zlotowicze? Czujecie już przedsmak przygody? Już coraz bliżej do zlotu.
Jasne, że czujemy, Czesio :-) I to jak!

Melduję, że ekipa bydgoska zakupiła dzisiaj namiot, którego wyjazdowy debiut będzie miał miejsce na klimatycznym Forcie Lyck ;-)
Ostatnio zmieniony 30 mar 2016, 21:11 przez Yvonne, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11667
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 250 razy
Otrzymał podziękowań: 207 razy

Post autor: johny »

Yvonne pisze:Melduję, że ekipa bydgoska zakupiła dzisiaj namiot, którego wyjazdowy debiut będzie miał miejsce na klimatycznym Forcie Lyck
Ekipa łódzko - lubelska też takowe przybytki zakupiła! :-)
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16445
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 423 razy
Otrzymał podziękowań: 211 razy

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze: Jasne, że czujemy, Czesio :-) I to jak!
No to super!! :564:
Yvonne pisze: Melduję, że ekipa bydgoska zakupiła dzisiaj namiot, którego wyjazdowy debiut będzie miał miejsce na klimatycznym Forcie Lyck ;-)
Pochwalcie się jaki namiot nabyliście?
johny pisze: Ekipa łódzko - lubelska też takowe przybytki zakupiła! :-)
Dokładnie. Jeszcze nierozpakowane dwa namioty już gotowe na debiut, który również nastąpi na Fort Lyck!! :564:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 13053
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 192 razy

Post autor: Yvonne »

Czesio1 pisze: Yvonne napisał/a:

Melduję, że ekipa bydgoska zakupiła dzisiaj namiot, którego wyjazdowy debiut będzie miał miejsce na klimatycznym Forcie Lyck

Pochwalcie się jaki namiot nabyliście?
Taki:

http://www.decathlon.pl/namiot-arpenaz-family-42-id_8294503.html
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Yvonne, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ